Uluslararası İlişkiler Konseyi Derneği Yedinci Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

  • Anasayfa
  • Bizden Haberler
  • Uluslararası İlişkiler Konseyi Derneği Yedinci Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Uluslararası İlişkiler Konseyi Derneği’nin (UİK) 7. Genel Kurul Toplantısı, dernek üyelerinin katılımıyla 15.02.2020 tarihinde Altınbaş Üniversitesi Gayrettepe Kampüsü’nde gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan genel kurulda, Mitat Çelikpala, Fulya Ereker ve Şükriye Gökçe Gezer’den oluşan Divan Heyeti’nin seçilmesinin ardından ilk olarak gündem oylanarak kabul edildi. Geçmiş dönem UİK Yönetim Kurulu adına Prof. Dr. Mustafa Aydın’ın dönem çalışmalarını anlatan raporunun ardından Yönetim Kurulu, geçmiş dönem UİK Denetleme Kurulu adına Doç Dr. Ayça Ergun’un raporunun ardından da Denetleme Kurulu oy birliğiyle ibra edildi.

 

Yeni dönem bütçesinin onaylanmasının ardından yeni Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu asil ve yedek üyeleri seçimi gerçekleştirildi. Buna göre oluşan heyetler aşağıdaki gibidir:

 

Yönetim Kurulu Asil Üyeler

Mustafa Aydın

Meltem Müftüler-Baç

Çağrı Erhan

Ziya Öniş

Sinem Akgül Açıkmeşe

 

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler

Haldun Yalçınkaya

Meliha Altunışık

Murat Yetkin

Gülden Özel

Salih Bıçakcı

 

Denetleme Kurulu Asil Üyeler

Ayça Ergun

Cihan Dizdaroğlu

Şevket Ovalı

 

Denetleme Kurulu Yedek Üyeler

Çiğdem Üstün

Ramazan Polat

Şükriye Gökçe Gezer

 

Seçimin ardından söz alan Prof. Dr. Mustafa Aydın Dernek üyelerine teşekkür etti. Ardından söz alan üyelerin dilek ve önerilerini iletmelerini takiben UİK yedinci olağan genel kurul toplantısı sona erdi.

 

Leave A Comment