IX.Uluslararası İlişkiler Çalışmaları ve Eğitimi Kongresi Ertelendi

Uluslararası İlişkiler Konseyi Derneği Yönetim Kurulu’nun 17.03.2020 tarih ve 104 no’lu toplantısında, COVID-19 salgınının yarattığı belirsizlik ve endişe nedeniyle, 30 Nisan-3 Mayıs 2020’de Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ile ortaklaşa düzenlenmesi planlanan Dokuzuncu Uluslararası İlişkiler Çalışmaları ve Eğitimi Kongresi’nin, resmi kurumların genelgeleri saklı kalmak kaydıyla, 4-7 Haziran 2020 tarihine ertelenmesine ve gelişmelerin takip edilmesine oybirliğiyle karar verilmiştir.

Orijinal başvuru süresi içerisinde elimize toplam 185 bildiri önerisi ulaşmıştır. Güncellenen takvim uyarınca, bildiri ve panel önerileri başvuru sistemi, 10 Nisan Cuma gününe kadar açık tutulacak, ardından yapılacak değerlendirmelerin sonuçları 17 Nisan’da duyurulacaktır.

UİK Yönetim Kurulu olarak, dokuzuncu Kongremizi hiç birimizin sağlığını tehlikeye atmayacak bir tarihte gerçekleştirmek üzere, COVID-19 salgınıyla ilgili süreçleri ve resmi açıklamaları yakından takip etmeye ve gerekli bilgilendirmeleri yapmaya devam edeceğiz.

Olası sorularınız için bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Sağlıkla kalmanız dileğiyle,

UİK Yönetim Kurulu

Leave A Comment